Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Cey Turizm Organizasyon Ticaret Ltd. Şti.'ye (Bu metinde "Cey&Cey Turizm" olarak kullanılacaktır)aittir.

Cey&Cey Turizm kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi özetler. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları datarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir.

Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür.

Cey&Cey Turizm veya markaların adı altında varlık gösteren diğer şirketler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri" sınıflandırma" çalışmalarında Cey&Cey Turizm veya markaların adı altında varlık gösteren diğer şirketler bünyesinde kullanılmaktadır.

Cey&Cey Turizm e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bir başka üyenin/ ya daVİP bünyesi haricinde herhangi bir kişi ya da kuruluşun sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Resmi makamlardan gelecek talepler bu hükmün istisnasıdır. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

Cey&Cey Turizm altında varlık gösteren diğer şirketler hiçbir suretle standart prosedür de toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Cey&Cey Turizm, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Cey&Cey Turizm'in sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.ceyturizm.com.tr internet sitelerine köprüler olabilir. Cey&Cey Turizm, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.ceyturizm.com.tr/ ile başlamayan siteler Cey&Cey Turizm Turizm ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak Cey&Cey Turizm Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Şirket yönetsel kararlarına bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kredi Kartı ve Kişisel Bilgileriniz

Cey&Cey Turizm internet sistemimize üye olurken tarafınızdan talep etmiş olduğumuz bilgiler ve rezervasyon sırasında aldığımız kredi kartı bilgileriniz, çok güçlü SSL(Secured Sockets Layer) ve Encryption Teknolojisi ile güven altındadır. Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir. Bu sayede yapmış olacağınız alışveriş güvenlidir.

Kredi kart hesap ekstrenizde yapmadığınız bir harcamaya dair internet üzerinden Cey&Cey Turizm adına bir harcama olduğuna eminseniz, Cey&Cey Turizm ile bağlantı kurduğunuz taktirde, tarafınıza bu konu ile ilgili gerekli form yönlendirilecektir. Doldurmuş ve imzalayacağınız bu formunuz uzman yetkililerimiz tarafından, Cey&Cey Turizm kaynaklı harcamanızın ne ile ilgili olduğu konusunda detaylara ulaşacaklar ve böylesi bir durumda ilgili banka ile birlikte çalışarak sorunu en kısa zamanda düzeltmek için elinden geleni yapacak ve sizin yanınızda olacaktır. Bu neden ile bu gibi bir durumda Cey&Cey Turizm ile bağlantı kurduğunuz ayni zaman içerisinde kredi kartınızın bağlı bulunduğu bankayı arayıp faturada bulunan bu harcamaya dair olan itirazınızı lütfen belirtiniz.

Cey&Cey Turizm İletişim
Merkez (Istanbul)
Adres: Bağdat Cad. 350/19 Maltepe İstanbul, Türkiye
Tel: + 90 216 371 00 82
Faks: + 90 216 442 92 70
E-Posta: info@ceyturizm.com.tr