Cey Cey Turizm, 2007 yilinda müsterilerinin kurumsal seyahat ihtiyaçlarina profesyonel çözümler gelistirmek amaciyla kurulmustur.

Hizmetleriyle arti deger yaratarak, is ortaklarinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi biçimde cevaplayabilmek hedefiyle yola çikan Cey Cey, kurulusundan bugüne birçok sirketin kurumsal seyahat ihtiyaçlarina toplu çözüm üretip uzun vadeli is ortakligina dayali, profesyonel, özel ve yaratici hizmetler sunmaktadir. Bu çalismalarinin sonucunda, müsterilerine verdigi önem ve sagladigi yüksek kalite sayesinde kurulusunda belirledigi hedeflere ulasarak Türkiye’deki birçok saygin sirketin tercihi olmayi basarmistir.


Bizden talep edilen her projede kendimizi proje sahibinin yerine koyup, baslangicindan son saniyeye kadar geçen sürede, tüm ayrintilarin üzerinde durarak sizlere hizmet sunmaktayiz.


Hedefler
Cey Cey Turizm, uzman ve deneyimli kadrosu, gelismis teknolojisiyle is ortaklarina her zaman en iyi alternatifi en ekonomik fiyata sunmaktadir. Sirketlerin seyahat politikalari, yolcu istek ve tercihleri dogrultusuna en uygun seyahat alternatiflerini sunan Cey Cey, yönetim bilgilendirme raporlari ile seyahat harcamalarinin detayli olarak takip edilmesini saglamaktadir.

Turizm denince akla gelen tüm ürünleri, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayisimizla birlestirerek, beklentilerinize uygun çözümler üreten, teknolojik alt yapisi güçlü, lider bir sirket olmaktir.


750 Havayolunun Yurt içi ve Yurt Disi uçak biletleri !

Dünya'da 300.000 otel , en iyi fiyat garantisi ve aninda konfirmasyon !

Yabanci misafirleriniz için özel hizmetler !

Kisa ve uzun süreli araç kiralama !

Seyahat sigortasi

Vize islemleri !

 


TATIL PROGRAMI

Tatile gitmek isteyenlere Dünya'daki tüm tatil seçeneklerini bi arada ve karsilastirmali olarak bulabileceðiniz bir bilgi kaynagi ve tatil hizmeti sunuyoruz. Cey & Cey Turizm zengin ve detayli seçenegi sayesinde düsünülen seyahat ile ilgili her bilgiyi aninda ve kolayca sunma olanagi sagliyoruz.

UÇAK BiLETi

Yurt içi ve Yurt disi, tüm seyahatleriniz için Cey & Cey Turizmin güvencesi altinda tüm hava yollari sirketlerinden talep ettiginiz biletleriniz için hava yollarina direkt olarak bagli olan bilgisayarlarimizdan, parkurunuz için rezervasyon ve uygun fiyatlandirmayi yapiyor, dogru bilgileri sizlere aktariyor ve biletlerinizi istediðiniz zaman, arzuladigýniz herhangi bir yere, en kisa sürede ulastiriyoruz.

ViZE HiZMETLERi

Seyahat yapacaginiz ülkeler için gerekli olan tüm vize islemlerini sizin adiniza gerçeklestirmekteyiz. Bu verdigimiz hizmet ile vize ihtiyaciniz sorunsuz ve hizli bir sekilde sonuçlandirilmaktadir.

ARAÇ KiRALAMA

Tüm Dünya'da en uygun fiyat garantisiyle rezervasyon imkani saglayarak sizlere ve binlerce kisiye rent a car hizmeti vermekteyiz. kisa ve uzun dönem araba kiralama konularinda genis araç filosu ile sizlere hizmet vermekteyiz.

SEYAHAT SiGORTASI

Hayatiminiz her alaninda oldugu gibi, yurtdisi seyahatlerimizde de beklenmedik durumlarla karsi karsiya kalabiliriz. Yurtdisi seyahatlerinizde ihtiyaç duydugunuz güvenceyi "seyahat saglik sigortasi" ile sizlere sunuyoruz.